Firma nasza jest oficjalnym partnerem laboratorium genetycznego Endeavor DNA z siedzibą w USA oraz DDC (DNA Diagnostics Center ) z siedzibą w USA na terenie Polski .

 

Wiarygodność

Jeśli chcesz sprawdzić czy Twój test genetyczny został wykonany w laboratorium DDC ( DNA Diagnostics Center ) możesz sam wysłać zapytanie bezpośrednio do laboratorium poprzez jego stronę internetową : www.dnacenter.com oraz  www.endeavordna.com gdy test został wykonany w laboratorium Endeavor DNA .

Pośredniczymy w sprzedaży testów na ojcostwo wykonywanych w laboratorium DDC ( DNA Diagnostics Center ) i Endeavor DNA od 2011 roku . Możesz je nabyć na Allegro , tam również możesz przeczytać pozytywne opinie od naszych zadowoloych klientów potwierdzające naszą wiarygodność. Nasi klienci bazując na tych wynikach wykonują później testy sądowe w Polskich laboratoriach. Otrzymaliśmy nawet e-maile od niektórych naszych klientów z informacją że wynik testu sądowego w Polskim laboratorium był identyczny z wynikiem testu DDC  Endeavor DNA

Jesteśmy jedyną firmą oferującą testy DNA na rynku polskim , która może się pochwalić tak dużą ilością pozytywnych komentarzy od klientów !

 

Opinie

O naszej wiarygodności i solidności  świadczą komentarze naszych klientów na Allegro.pl – 100% pozytywnych więc możesz nam zaufać , tak jak zrobiło to już wielu użytkowników Allegro . Klikając na link poniżej zobaczysz pozytywne opinie jakie wystawiają nam nasi klienci.

 

Zobacz komentarze naszych klientów :

 

Ceny sprzedawanych za naszym pośrednictwem testów DNA są tak atrakcyjne ponieważ są one wykonywane poza granicami Polski .

 

Badania DNA przeprowadzane są w laboratoriach DDC  Endeavor DNA z USA akredytowanych przez AABB i ISO / IEC 17025:2005 oraz są zgodne i uznawane przez sygnatariuszy porozumienia ILAC