русский:

 

Cennik testów i badań DNA na ojcostwo dostępnych w naszej ofercie . W cenę nie jest wliczony zestaw patyczków wymazowych do pobrania materiału genetycznego do badania (z ust) :

 

–  test na ojcostwo : domniemany ojciec + 1 dziecko , cena samego badania : 500 zł

 

Dodatkowo koszt zestawu wymazówek do zakupionego badania i ich koszt wysyłki z biura w Polsce :

– listem priorytetowym (nie poleconym) : 40 zł

listem poleconym priorytetowym : 45 zł

z Anglii pocztą lotniczą : 60 zł 

 

Czas wykonania badania : 4-5 dni robocze od otrzymania próbek przez laboratorium.

 

–  test na ojcostwo , w przypadku posiadania własnego zestawu do pobrania materiału genetycznego (4 patyczki wymazowe na osobę) cena: 500 zł

 

 – test na ojcostwo : każda następna  osoba (dziecko) , dopłata: 300 zł

 

–  test na ojcostwo : domniemany ojciec + 1 dziecko + MATKA , dopłata : 100 zł

 

Dopłaty za nietypowe źródła materiału genetycznego tzw. mikroślady , w przypadku :

 

– plamy krwi ; chusteczki do nosa z wydzieliną z nosa ; plam spermy ; paznokci ; włosów z cebulkami 6-10 sztuk (włosy ucięte są bezużyteczne w badaniu) ; woskowiny usznej pozostawionej na patyczku do czyszczenia uszu ; niedopałków papierosów (2 – 4 szt); zużytej gumy do  żucia ; pobranej krwi – dopłata 250 zł za 1 rodzaj mikrośladu .

 

–  koszt samego zestawu wymazówek dla dwóch osób (4 szt na osobę) bez zakupu badania i jego wysyłki z biura w Polsce listem priorytetowym: 50 zł 

–  pobranie materiału DNA od osób badanych w Gliwicach : 50 zł/ 1 osobę 

 

 

 

NOWOŚĆ !

Test DNA na ustalenie ojcostwa w czasie trwania ciąży NIE INWAZYJNY , wykonywany we wczesnym etapie ciąży bez ingerencji w płód dzięki nowatorskiej i opatentowanej metodzie wyodrębnienia DNA dziecka z krwi matki w laboratorium DDC (DNA Diagnostics Center) z USA .

Cena już od: 3800 zł + 350 zł wysyłka probówek na krew z Angli do Polski i z Polski do USA (bezpośrednio do laboratorium DDC ) .

Cena w złotówkach może się różnić w zależności od kursu brytyjskiego funta i jest przeliczana z kwoty 880 GBP (koszt badania wraz z wysyłką do USA) na złotówki po średnim kursie NBP z dnia złożenia zamówienia .

Laboratorium DDC (DNA Diagnostics Center) jako jedyne na świecie wykonuje takie testy , a zamawiając je u nas pomijasz drogich pośredników.

Więcej na temat : testy na ojcostwo w ciąży

W ofercie naszej znajdują się również inne testy i badania DNA , np. : badanie pokrewieństwa między różnymi osobami.