русский:

 

Cennik testów i badań DNA na ojcostwo dostępnych w naszej ofercie . W cenę wliczony jest już zestaw do pobrania materiału genetycznego do badania (śliny z ust) :

 

–  test na ojcostwo standardowy : domniemany ojciec + 1 dziecko , cena samego testu : 480 zł

+ koszt wysyłki zestawu wymazówek  z Anglii do Polski pocztą lotniczą : 59 zł  lub z biura w Polsce listem ekonomicznym: 39 zł .  Czas wykonania: 4-5 dni robocze od otrzymania próbek.

 

–  test na ojcostwo standardowy, w przypadku posiadania własnego zestawu do pobrania materiału genetycznego cena: 480 zł (oszczędzasz ok. 3 dni na wysyłce z Anglii do Polski)

 

–  test na ojcostwo ekspresowy-przyśpieszony : domniemany ojciec + 1 dziecko , cena z wysyłką : 739 zł (cena testu : 680 zł + koszt wysyłki zestawu z Anglii do Polski pocztą lotniczą : 59 zł  ). Czas wykonania: 2 dni robocze od otrzymania próbek.

 

–  test na ojcostwo ekspresowy-przyśpieszony , w przypadku posiadania własnego zestawu do pobrania materiału genetycznego cena : 680 zł (oszczędzasz ok. 3 dni na wysyłce z Anglii do Polski)

 

–  test na ojcostwo : domniemany ojciec + 1 dziecko + MATKA , dopłata : 100 zł

 

 – test na ojcostwo : każda następna  osoba (dziecko) , dopłata : 360 zł

 

Dopłaty za nietypowe źródła materiału genetycznego tzw. mikroślady , w przypadku :

 

– plamy krwi ; chusteczki do nosa z wydzieliną z nosa ; plam spermy ; paznokci ; włosów z cebulkami 6-10 sztuk (włosy ucięte są bezużyteczne w badaniu) ; woskowiny usznej pozostawionej na patyczku do czyszczenia uszu ; niedopałków papierosów (2 – 4 szt) ; zużytej gumy do  żucia ; pobranej krwi – dopłata 250 zł za 1 typ mikrośladu .

 

–  koszt wysyłki zestawu wymazówek z Anglii do Polski pocztą lotniczą : 59 zł 

 

–  koszt wysyłki zestawu wymazówek z biura w Gliwicach listem ekonomicznym : 39 zł 

 

–  zestaw wymazówek (odbiór osobisty z biura w Gliwicach) : 39 zł 

 

–  pobranie materiału DNA od osób badanych (w Gliwicach) : 50 zł/ 1 osobę 

 

NOWOŚĆ !

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa w wczesnym etapie ciąży bez ingerencji w płód dzięki nowatorskiej metodzie wyodrębnienia DNA dziecka z krwi matki – cena: 4990 zł

 

W ofercie naszej znajdują się również inne testy i badania DNA , np. : badanie pokrewieństwa między różnymi osobami.