русский:

 

Cennik testów i badań DNA na ojcostwo dostępnych w naszej ofercie . W cenę nie jest wliczony zestaw do pobrania materiału genetycznego do badania (śliny z ust) :

 

–  test na ojcostwo : domniemany ojciec + 1 dziecko , cena samego badania : 480 zł

Dodatkowo : przy zakupie badania koszt wysyłki zestawu wymazówek  z biura w Polsce listem ekonomicznym: 19 zł lub z Anglii do Polski pocztą lotniczą : 59 zł  .  Czas wykonania: 4-5 dni robocze od otrzymania próbek.

 

–  test na ojcostwo , w przypadku posiadania własnego zestawu do pobrania materiału genetycznego cena: 480 zł (oszczędzasz ok. 3 dni na wysyłce z Anglii do Polski)

 

–  test na ojcostwo : domniemany ojciec + 1 dziecko + MATKA , dopłata : 100 zł

 

 – test na ojcostwo : każda następna  osoba (dziecko) , dopłata : 360 zł

 

Dopłaty za nietypowe źródła materiału genetycznego tzw. mikroślady , w przypadku :

 

– plamy krwi ; chusteczki do nosa z wydzieliną z nosa ; plam spermy ; paznokci ; włosów z cebulkami 6-10 sztuk (włosy ucięte są bezużyteczne w badaniu) ; woskowiny usznej pozostawionej na patyczku do czyszczenia uszu ; niedopałków papierosów (2 – 4 szt); zużytej gumy do  żucia ; pobranej krwi – dopłata 300 zł za 1 typ mikrośladu .

 

–  koszt wysyłki zestawu wymazówek z Anglii do Polski pocztą lotniczą : 59 zł 

 

–  koszt wysyłki samego zestawu wymazówek z biura (Gliwice) listem ekonomicznym: 29 zł 

 

–  zestaw wymazówek (odbiór osobisty z biura w Gliwicach) : 29 zł 

 

–  pobranie materiału DNA od osób badanych (w Gliwicach) : 50 zł/ 1 osobę 

 

NOWOŚĆ !

Test DNA na ustalenie ojcostwa w czasie trwania ciąży NIE INWAZYJNY , wykonywany we wczesnym etapie ciąży bez ingerencji w płód dzięki nowatorskiej i opatentowanej metodzie wyodrębnienia DNA dziecka z krwi matki w laboratorium DDC (DNA Diagnostics Center) z USA .

Cena : 4750 zł + 350 zł wysyłka probówek na krew z Angli do Polski i z Polski do USA (bezpośrednio do laboratorium DDC )

Laboratorium DDC (DNA Diagnostics Center) jako jedyne na świecie wykonuje takie testy , a zamawiając je u nas pomijasz drogich pośredników.

Więcej na temat : testy na ojcostwo w ciąży

W ofercie naszej znajdują się również inne testy i badania DNA , np. : badanie pokrewieństwa między różnymi osobami.