a
Powrót
na stronę
główną
Zamknij
 

TESTY NA OJCOSTWO - USTALENIE OJCOSTWA - BADANIE OJCOSTWA - NAJNIŻSZA CENA - LABORATORIUM DNAJeśli chcesz przyśpieszyć realizację zamówienia zapłać używając szybkich płatności online, kartą kredytową lub kup na Allegro (możesz tak zaoszczędzić 1 lub 2 dni) .
Jeśli nie zależy Ci na czasie wykonaj przelew na nasze konto bankowe w SANTANDER Bank
NR: 86109017660000000146461822
Wszystkie formy płatności pojawią się po złożeniu zamówienia.


ZAMÓW TEST GENETYCZNY :

Imię *
Nazwisko *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Miasto *
Kod pocztowy *
Ulica,nr domu/nr lok.*
Cena testu DNA *
(wpisz właściwą kwotę)
Domniemany ojciec i dziecko - Patrz Cennik
Dopłaty za dodatkowe dzieci
(wpisz właściwą kwotę)
Każde dodatkowe dziecko - Patrz Cennik
Dopłaty za alternatywne źródła DNA
(wpisz właściwą kwotę)
Plamy krwi; chusteczki do nosa z wydzieliną z nosa; plamy spermy; paznokcie; włosy z cebulkami 6-10 sztuk (włosy ucięte są bezużyteczne w badaniu); woskowina uszna na patyczku do czyszczenia uszu; niedopałki papierosów (2 – 4 szt); zużyta guma do żucia - Patrz Cennik
Uwagi

* 1.Wyrażam zgodę na przesłanie i przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych powyżej przez firmę DNASHOP ul.Jowisza 16 Gliwice w celu realizacji zamówienia. Oświadczam, że jestem świadomy przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam również, że poinformowano mnie o tym, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, oraz o przysługującym mi prawie wglądu do danych, prawie ich poprawienia, a także prawie sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Oświadczam ponadto iż zapoznałem się z "Polityką prywatności - RODO" serwisu http://testynaojcostwo.eu dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.
2.Oświadczam iż zostałem poinformowany o tym , że po odesłaniu próbek DNA do Anglii nie ma już możliwości zrezygnowania z badania a tym samym zwrotu pieniędzy. Jestem tego świadomy i wyrażam na to zgodę zamawiając niniejszy test.
3.Zamawiając niniejszą usługę wykonania badania genetycznego oświadczam iż jestem świadomy tego że: firma DNASHOP ul.Jowisza 16 w Gliwicach działa tylko i wyłącznie jako pośrednik pomiędzy zamawiającym badanie genetyczne a laboratorium Endeavor DNA z siedzibą w USA i w związku z tym szczegółowy regulamin wykonywania badań genetycznych przez Endeavor DNA znajduje się na jej stronie internetowej: https://www.endeavordna.com/terms-of-service.
4.Zamawiając niniejszą usługę wykonania badania genetycznego oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem wykonywania badań genetycznych przez laboratorium Endeavor DNA dostępnym na jej stronie internetowej oraz Warunkami i Zasadami korzystania z serwisu http://testynaojcostwo.eu.

Polityka prywatności - RODO
Warunki i Zasady korzystania z serwisu